Team Duffel

Pascal Danneels

Pascal Danneels

Gedelegeerd bestuurder

Mathieu Descamps

Mathieu Descamps

Descamps Projects bvba zaakvoerder
Aan- en verkoop verkavelbare grond en woningen
mathieu@danneels.be
www.descampsprojects.be

Koen Van Campenhout

Koen Van Campenhout

Bouwadviseur & verkoop van bouwgrond
koen@danneels.be

Marnix Blieck

Marnix Blieck

Aan- en verkoop verkavelbare grond en woningen
marnix@danneels.be

Tim De Munck

Tim De Munck

Technisch adviseur, projectbegeleider
tim@danneels.be

Philip Maes

Juridisch medewerker
philip@danneels.be

Thomas Verhulst

Projectleider
thomas@danneels.be