Team Brugge

Pascal Danneels

Pascal Danneels

Gedelegeerd bestuurder
pascal.danneels@danneels.be

Katty Danneels

Katty Danneels

Administratie, verkoop en klantbegeleiding
katty.danneels@danneels.be

Jan Deroo

Jan Deroo

Productontwikkeling en bouwadviseur
jan@danneels.be

Jurgen Pollet

Jurgen Pollet

Bouwconsulent
jurgen@danneels.be

Tine Cardoen

Tine Cardoen

Juridisch medewerker en verkoop
tine@danneels.be

Stephanie Van Daele

Stephanie Van Daele

Administratie bouw
stephanie@danneels.be

Griet Boyden

HR
griet@danneels.be

Inge Denolf

Inge Denolf

Man. assistant, marketing en soc. media
inge@danneels.be

Wout Amery

Wout Amery

Technisch adviseur, projectbegeleider
wout@danneels.be

Nico Taghon

Nico Taghon

Aankoop van grond
nico@danneels.be

Brecht Robaeys

Brecht Robaeys

Technisch adviseur, projectbegeleider
brecht@danneels.be

Elsy Vandecandelaere

Elsy Vandecandelaere

Secretariaat en boekhouding
elsy@danneels.be

Stefanie Nyffels

Stefanie Nyffels

Dossierbeheerder
stefanie.nyffels@danneels.be

Stefanie Lema

Stefanie Lema

Aankoop van grond
stefanie.lema@danneels.be

Sofie Bruggeman

Aankoop van grond
sofie.bruggeman@danneels.be

Pascal Persyn

Pascal Persyn

Calculator
pascal.persyn@danneels.be

Luc Vanneste

Luc Vanneste

Calculator
luc@danneels.be

Sofie Verlinde

Sofie Verlinde

Calculator en klantenbegleiding
sofie@danneels.be

Christine Vandevijvere

Christine Vandevijvere

Klantenverantwoordelijke, begeleiding en opvolging
christine@danneels.be

Dimitri Oosterlinck

Dimitri Oosterlinck

Projectleider
dimitri@danneels.be

Michiel Bouteca

Michiel Bouteca

Werfopvolger
michiel@danneels.be

Denis Jansseune

Werfopvolger
denis@danneels.be

Jonas Neirynck

Jonas Neirynck

Werfopvolger
jonas@danneels.be

Silke Maertens

Werfopvolger
silke@danneels.be

Johan Margodt

Johan Margodt

Boekhouding 
johan@danneels.be

Margaux Galleyn

Margaux Galleyn

Boekhouding 
margaux@danneels.be

Katinka Versieck

Katinka Versieck

Grafisch vormgeefster
katinka@danneels.be

Michael Verscheure

Michael Verscheure

Marketing & communicatie
michael@danneels.be

Danny Bentein

Klusjesman
immobrugge@danneels.be

Marino Vannieuwenhuyse

Klusjesman
immobrugge@danneels.be

Dirk Haeck

Klusjesman
immobrugge@danneels.be